Przeżycia, cytat, przyjaciele, przyjaciółki, przyjaciel, miłość (126066)

Memy o tematyce: przeżycia, cytat, przyjaciele, przyjaciółki, przyjaciel, miłość, przyjaciółka, te mysli, przyjaźń, mem, środek, aforyzmy, memy, uczucia, obrazki, te myśli, cytaty o przyjaźni, lovsy, znajomość, cytaty, wnętrze, besty, sentencje, cytaty o miłości, rozum, walka, śmieszne, śmieszne teksty, idiotka, kwejk, debilka, humor, śmieszne obrazki, kretynka, życie, problemy, psychiatryk, psychika, demotywator, jordan,.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nikt nie wie co czuję, co przeżywam i w jaki sposób

Nikt nie wie co czuję, co przeżywam i w jaki sposób nikt nie wie ilu kocham, ilu nienawidzę osób nikt nie wie o kim marzę przed każdym snem czego bym nigdy nie zrobiła i czego boję się. Ilu ludzi mam w pamięci zmarłych i żyjących ile przeżyłam chwil upokarzających. Nikt się nie dowie jak porażka mnie boli kiedy wszystko tracę mimo silnej woli. Nikt się nie dowie - kogo pragnę, kogo ranię, jak to na mnie wpłynie... Kogo skłamię. I Ty mówisz, że mnie znasz?

2 416 wyświetleń

Więc mówisz, że raz Ci się nie udało i już się

Więc mówisz, że raz Ci się nie udało i już się poddałeś? Nie trafiłem do kosza podczas mojej kariery ponad dziewięć tysięcy razy. Przegrałem niemal trzysta meczów. Dwadzieścia trzy razy to do mnie należało oddanie decydującego rzutu i nie trafiłem. Ponosiłem w życiu porażkę za porażką. I właśnie dlatego odniosłem sukces.

1 411 wyświetleń

Na polowaniu strzelał pan do swojego kolegi

Dlaczego na polowaniu strzelał pan do swojego kolegi? pyta sędzia na rozprawie. - Wziąłem go za sarnę. - A kiedy spostrzegł pan swoją pomyłkę? - Kiedy sarna odpowiedziała ogniem?

1 022 wyświetleń