Kwejk, melanż, kot, humor, te myśli, picie

Memy o tematyce: kwejk, melanż, kot, humor, te myśli, picie, śmieszne obrazki, besty, koteł, memy, śmieszne teksty, impreza, śmieszne, mem, kotek, kociak, cytaty, aforyzmy, życie, sentencje, alkohol, cytaty o życiu, smutki, cytat, pice, obrazki, siła, walka, dół, determinacja, samopoczucie, załamanie, lovsy, załamka, przeżycia, przyjaciele, przyjaciółki, przyjaciel, miłość, przyjaciółka, te mysli, przyjaźń, środek, uczucia,.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Piłaś całą noc?

- Piłaś całą noc? zapytała. - Nie! Nie bądź śmieszna. Tylko przez parę ostatnich godzin... Właściwie to która jest?

695 wyświetleń

Podnieść głowę i żyć dalej

To że miewasz gorsze dni wcale nie świadczy o tym że jesteś słaba. Świadczy o tym że jesteś tylko człowiekiem. Fakt że potrafisz potem podnieść głowę i żyć dalej świadczy o tym, że jesteś silna.

824 wyświetleń

Nikt nie wie co czuję, co przeżywam i w jaki sposób

Nikt nie wie co czuję, co przeżywam i w jaki sposób nikt nie wie ilu kocham, ilu nienawidzę osób nikt nie wie o kim marzę przed każdym snem czego bym nigdy nie zrobiła i czego boję się. Ilu ludzi mam w pamięci zmarłych i żyjących ile przeżyłam chwil upokarzających. Nikt się nie dowie jak porażka mnie boli kiedy wszystko tracę mimo silnej woli. Nikt się nie dowie - kogo pragnę, kogo ranię, jak to na mnie wpłynie... Kogo skłamię. I Ty mówisz, że mnie znasz?

2 348 wyświetleń