Kawały dowcipy (69)

Kawały dowcipy - hasło powiązane z: żart, śmieszne obrazki, jaś, dowcip, memy, besty, humor, pożar, kawał, ucieczka, kawały, śmieszne, dowcipy, mem, jasio, żarty, jasiu, zarobki, śmieszne teksty, przyjemności, kwejk, sekretarka, małżeństwo, pomyłka, amputacja, operacja, tęsknota, kobieta, mężczyzna, miłość.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Tato dom nam się pali

Jasiu wieczorem biegnie do taty i mówi: - Tato, tato dom nam się pali! - Synku uciekaj szybko z domu, tylko cicho, żebyś matki nie obudził.

1 008 wyświetleń

Dyrektor przyjmuje do pracy sekretarkę

Dyrektor przyjmuje do pracy sekretarkę: - Ile pani zarabiała w poprzednim zakładzie? - Tysiąc złotych. - To ja z przyjemnością dam pani tysiąc dwieście. - Z przyjemnością, panie dyrektorze, to ja miałam dwa tysiące!

1 281 wyświetleń

Dlaczego musiałeś umrzeć?

Siedzi facet przy grobie i krzyczy:\n- Dlaczego musiałeś umrzeć!\nDlaczego musiałeś umrzeć!\nPodchodzi do niego drugi i pyta:\n- Panie, kogo pan tak żałujesz?\nOjca, syna?\n- Pierwszego męża mojej żony!

862 wyświetleń

Lekarz - mam dla Pana dwie wiadomości: dobrą i złą

W szpitalu, po operacji lekarz zwraca się do pacjenta:\n- Mam dla Pana dwie wiadomości:\ndobrą i złą. Którą chce Pan najpierw?\n- Złą, odpowiada pacjent.\n- Przez pomyłkę amputowaliśmy Panu\nnie tą stopę co trzeba...\n- O ja pierrdole! A dobra wiadomość?\n- Stan chorej stopy wyraźnie się poprawił.

1 090 wyświetleń
?>