Kawały dowcipy (68)

Kawały dowcipy - hasło powiązane z: kawał, kawały, dowcipy, memy, brunetki, blondynki, śmieszne obrazki, mem, humor, żarty, żart, dowcip, kawału o blondynkach, dowcipy o blondynkach, besty, śmieszne, miesiączka, krwawienie, diagnoza, pies, martwy pies, wściekły pies, kolory, świat, chuck norris, zarobki, śmieszne teksty, przyjemności, kwejk, sekretarka.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Małgosia dostała pierwszą miesiączkę.

Małgosia dostała pierwszą miesiączkę. Biega po korytarzu i krzyczy: - ja krwawię, ja umieram. Potem idzie do Jasia, opowiada mu, co się stało po czym zdejmuje majtki. Jasiu patrzy, patrzy, ogląda Małgosię: - Małgosiu, ja się na tym nie znam, ale tobie chyba jaja urwało!

1 874 wyświetleń

Baca zastrzelił psa

Baca wlecze do lasu ścierwo psa. Sąsiad zagaduje: - A co to się stało, kumie? - A aaa... musiołek go zastrzelić! - To pewnie był wściekły, co? - No, zachwycony to on nie był.

944 wyświetleń

Dyrektor przyjmuje do pracy sekretarkę

Dyrektor przyjmuje do pracy sekretarkę: - Ile pani zarabiała w poprzednim zakładzie? - Tysiąc złotych. - To ja z przyjemnością dam pani tysiąc dwieście. - Z przyjemnością, panie dyrektorze, to ja miałam dwa tysiące!

1 140 wyświetleń