Kawały dowcipy (68)

Kawały dowcipy - hasło powiązane z: kawały, humor, grobowiec, dowcip, wzwód, dziadek, besty, żarty, memy, kawał, śmieszne, babka, te myśli, kwejk, trup, śmieszne obrazki, mem, dowcipy, żart, pijaństwo, pijak, małżeństwo, rolnik, anglik, angol, rola, gnój, spodnie, zboczone, pomoc, śmieszne teksty, sąsiad, żona, zdrada.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Impotencja, trup, grobowiec

Wchodzi starsza babka do autobusu i siada naprzeciwko starego dziadka, rozszerzając nogi. Dziadek na to: Zamknij ten grobowiec! -A co, trup się poruszył?

1 892 wyświetleń

Synu, idź rozrzuć gnój na pole

Po rocznym pobycie syn rolnika wraca z Anglii do domu na wieś. Rankiem ojciec mówi do niego: - Synu, idź rozrzuć gnój na pole. A syn z angielskim akcentem i ze wzrokiem politowania: - What? Na to ojciec: - No łot krów i łot świń.

500 wyświetleń

Idę mu powiedzieć, żeby ciszej pukał te swoje panienki!

Kowalski wraca do domu z pracy, ma już usiąść przed telewizorem, ale słyszy charakterystyczne odgłosy dobiegające zza ściany od sąsiada. - Ten sąsiad zaczyna mnie już wpieniać! Idę mu powiedzieć, żeby ciszej pukał te swoje panienki! - Mama chciała mu to samo powiedzieć z godzinę temu, mówi Jasio. - I co, powiedziała? - pyta ojciec. - Nie wiem, jeszcze nie wróciła...

1 181 wyświetleń