Życzenia Andrzejkowe

Życzenia Andrzejkowe - hasło powiązane z: 30listopada, wierszyki andrzejkowe, z okazji, dla andrzeja, demot, andrzejki, demotywatory, mem, wróżby, wiersze, wiersze na andrzejki, andrzej, kartka, besty, te myśli, wiersz, wierszyki na andrzejki, wosk, życzenia, andrzejkowe, memy, lanie wosku, stearyna, życzenia andrzejkowe, życzenia andrzejki, kartki, demotywator, wierszyki, wierszyk, życzenia na andrzejki, życzenia dla.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Andrzejki, lanie wosku - Pewien Pan Andrzej z Jędrzejowa...

Pewien Pan Andrzej z Jędrzejowa, Wcale nie głupi, wręcz mądra głowa, We wróżby wierzył, wciąż lał stearynę, Czy w końcu znajdzie fajną dziewczynę, Lał wciąż ten wosk przez klucza dziurkę, Czy się ożeni, będzie miał córkę. I zamiast wyjść, poznać dzieweczkę, Andrzej kolejną zapala świeczkę, I zamiast wyjść czasem do ludzi, Andrzej znów wosku plamę studzi.

151 wyświetleń

W dniu Twych Imienin, Andrzeja święta

W dniu Twych Imienin, Andrzeja święta, serce mi bije, serce pamięta, niech więc życzenia lecą listownie, bo przekazuje Ci je godnie, niech lecą prędko do swego celu, niech będą pierwsze wśród życzeń wielu.

301 wyświetleń

Chętna do zabawy w andrzejkową noc, Bo dziś wróżb i magii moc

Zebrała się nasza gromada, Gdy już wieczór zapada. Chętna do zabawy w andrzejkową noc, Bo dziś wróżb i magii moc. Która pierwsza za mąż wyjdzie? I do której szczęście przyjdzie? Która dziś odpowiedź na pytanie znajdzie? A która swą miłość odnajdzie? Odpowiedzi na pytania i marzenia znamy, Ale na wyniki jeszcze poczekamy.

307 wyświetleń

Drogi Andrzeju! W Wigilię Świętego Andrzeja

Drogi Andrzeju! W Wigilię Świętego Andrzeja, spełniona niech będzie Twoja nadzieja. Żeby Ci się sprawdziło, to, co kiedyś Ci się wymarzyło. Nalej wosku na wodę, ujrzyj swoją przygodę. Rzecz ciekawa, co z niego wypłynie, mały,biały domek w polskiej krainie! Wokół ogród z czerwonymi różami, miej przez całe życie ich płatki pod stopami.

285 wyświetleń