Życzenia Andrzejkowe

Życzenia Andrzejkowe - hasło powiązane z: życzenia dla andrzeja, andrzejkowe, wiersze na andrzejki, życzenia andrzejki, wiersze, wróżby, życzenia andrzejkowe, 30listopada, wierszyki, życzenia, życzenia na andrzejki, memy, mem, wierszyki andrzejkowe, andrzejki, dla andrzeja, miłość, wiersz, wierszyki na andrzejki, z okazji, besty, kartki, wierszyk, kartka, lanie wosku.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

W dniu Twych Imienin, Andrzeja święta

W dniu Twych Imienin, Andrzeja święta, serce mi bije, serce pamięta, niech więc życzenia lecą listownie, bo przekazuje Ci je godnie, niech lecą prędko do swego celu, niech będą pierwsze wśród życzeń wielu.

147 wyświetleń

Chętna do zabawy w andrzejkową noc, Bo dziś wróżb i magii moc

Zebrała się nasza gromada, Gdy już wieczór zapada. Chętna do zabawy w andrzejkową noc, Bo dziś wróżb i magii moc. Która pierwsza za mąż wyjdzie? I do której szczęście przyjdzie? Która dziś odpowiedź na pytanie znajdzie? A która swą miłość odnajdzie? Odpowiedzi na pytania i marzenia znamy, Ale na wyniki jeszcze poczekamy.

135 wyświetleń

Drogi Andrzeju! W Wigilię Świętego Andrzeja

Drogi Andrzeju! W Wigilię Świętego Andrzeja, spełniona niech będzie Twoja nadzieja. Żeby Ci się sprawdziło, to, co kiedyś Ci się wymarzyło. Nalej wosku na wodę, ujrzyj swoją przygodę. Rzecz ciekawa, co z niego wypłynie, mały,biały domek w polskiej krainie! Wokół ogród z czerwonymi różami, miej przez całe życie ich płatki pod stopami.

162 wyświetleń