Mem, śmieszne obrazki, silikon, memy, besty (94069)

Memy o tematyce: mem, śmieszne obrazki, silikon, memy, besty, cellulit, śmieszne, śmieszne teksty, humor, zmiany, życie, aforyzmy, człowiek, cytaty o życiu, cytaty, charakter, te myśli, cytat, sentencje, obrazki, miłość, uczucia, związek, lovsy, cytaty o miłości, rozstanie, obgadywanie, ocenianie, przejścia, historia, plotki, obrabianie dupy, ludzie, olewańsko, kwejk, te mysli, codzienność, radość, bliskość, kawał, kołnierzyk,.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kobieta jest jak kołnierzyk

Ojciec uświadamia syna: Tak synu, Kobieta jest jak kołnierzyk. Dopiero jak się ją ma na karku, to się wie naprawdę, co to za numer.

612 wyświetleń

Przyjaciółko nie wyobrażam sobie, że mogłoby Cię zabraknąć

Może i czasem się kłócimy, może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair, może i nie raz przesadzamy, może i wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość, ale ważne, że wiemy ile dla siebie znaczymy. Bo nawet jeśli myślimy, że to już koniec, zawsze, ale to zawsze tęsknimy, żałujemy i... I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia, miałoby Cię zabraknąć..!

1 235 wyświetleń

Ten, kto traci

Ten, kto traci pieniądze traci dużo. Ten, kto traci przyjaciela traci więcej. Ten jednak, kto traci ducha traci wszystko.

409 wyświetleń