Cytaty, cierpienie, aforyzmy, życie (80305)

Memy o tematyce: cytaty, cierpienie, aforyzmy, życie, sentencje, besty, współczucie, empatia, mem, cytat, obrazki, cytaty o życiu, memy, gruba dupa, śmieszne, figura, humor, sylwetka, talia, kwejk, dieta, śmieszne teksty, odchudzanie, jedznie, śmieszne obrazki, oczekiwanie, przegrana, cytaty o miłości, miłość, dupa, zdrada, uczucia, serce, związki, lovsy, te myśli, te mysli, rozstania, głupota, strach, samotność, wyznanie.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

O miłość ciągle się boimy

Boimy się wszyscy i bez wyjątku. Wchodząc w miłość, boimy się, że ją stracimy, trwając w niej boimy się, że to nie to, albo że nic w życiu już nas innego nie spotka. Nie mając miłości boimy się, że nigdy jej już nie znajdziemy.

707 wyświetleń

Najpiękniejsza kobieta

Najpiękniejszą kobietą nie jest ta, która godzinami przygotowuje się do spotkania, lecz ta lekko rozczochrana przy której codziennie budzisz się i zasypiasz.

550 wyświetleń

Co się stało? Dlaczego tylko piątka?

Bardzo pobożny człowiek co niedziele chodząc do kościoła rzucał 10zł żebrakowi. Pewnego razu rzuca tylko 5zł. Żebrak na to: - Co się stało? Dlaczego tylko piątka? Stracił pan pracę? - Nie, wysłałem syna na studia. - No, wszystko fanie, ale dlaczego moim kosztem?

407 wyświetleń