Te mysli, miłość, cytaty, aforyzmy, uczucia (56734)

Memy o tematyce: te mysli, miłość, cytaty, aforyzmy, uczucia, poświęcenie, memy, lovsy, sentencje, obrazki, cytat, wyznanie miłosne, zaangażowanie, te myśli, besty, mem, cytaty o miłości, cytaty o życiu, ucieczka, życie, muzyka, smutek, humor, kłótnie, śmieszne obrazki, śmieszne, śmieszne teksty, sprzeczki, wady, niedocenianie, mężczyźni, siła, uśmiech, płacz, spokój, stres, strach, rozmyślanie, cytaty o życiu i miłości,.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Spokój duszy

Najlepszym uczuciem na tej planecie jest czuć spokój duszy; żadnego stresu, strachu, nieustannego rozmyślania, po prostu spokój.

430 wyświetleń

Paznokieć w nosie

Ała! Dziewczyny, paznokieć złamałam! - I co z tego? Czemu się drzesz? - Bo go z nosa nie mogę wyjąć!

440 wyświetleń

Zostaw chłopaka, kup sobie świnkę morską

10 powodów, dla których świnka morska jest lepsza od chłopaka: 1. Jest mądra, 2. Zapewni Ci miło spędzony czas (bo jej futerko jest miłe), 3. Jest czysta, 4. Można ją nauczyć sztuczek, 5. Koszt jej wyżywienia nie wyniesie Cię więcej niż 20 zł miesięcznie, 6. Z chęcią się przytula, 7. Nie wymaga dużo miejsca, 8. Nie musi wychodzić z kolegami na piwo i spędza ten czas z Tobą, 9. Nie narzeka, nie marudzi, 10. Nigdy Cię nie zrani, bo świnki morskie nie gryzą.

527 wyświetleń