Cytat, pies, przyjaciele, memy, spacery, mem (44705)

Memy o tematyce: cytat, pies, przyjaciele, memy, spacery, mem, sentencje, cytaty o przyjaźni, aforyzmy, obrazki, przyjaciółki, przyjaciel, cytaty, kobieta, besty, humory, przyjaźń, zdrada, przyjaciółka, kwejk, chwila, uczucia, moment, spotkanie, wspomnienia, cytaty o miłości, poznanie, zauroczenie, miłość, te myśli, lovsy, te mysli, emocje, samopoczucie, piękno, chwile, życie, samotność, cytaty o życiu, pewność, los,.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Pies przyjaciel kobiety - nie zdradzi, nie okłamie i nie oszuka

Pies to najlepszy przyjaciel kobiety. Nie zdradzi, nie okłamie i nie oszuka, będzie znosić nasze humory, będzie zawsze przy nas kiedy go potrzebujemy, zawsze wysłucha, ogrzeje w nocy, będzie chodził z nami na długie spacery i będzie kochać mimo tego jak wyglądamy i jakie jesteśmy.

982 wyświetleń

Pamiętaj, jesteś kobietą! Całym pięknem tej

Pamiętaj, jesteś kobietą! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna nie dasz sobą pomiatać jakiemuś chujowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna by On później żałował co stracił. Więc do dzieła, mała.

1 742 wyświetleń

On może mnie rozebrać do naga, a ja odwdzięczę mu

On może mnie rozebrać do naga, a ja odwdzięczę mu się tym samym. Możemy tak leżeć całując się, łaskotając i śmiejąc się z durnych żartów i żadnemu z nas nie będzie głupio. Nie rozbiera mnie dlatego, że chce mnie przelecieć, tylko po to by być na tyle blisko fizycznie i psychicznie jak to tylko możliwe.

902 wyświetleń