Śmieszne teksty, humor, kwejk, mem, śmieszne (183836)

Memy o tematyce: śmieszne teksty, humor, kwejk, mem, śmieszne, zrozumienie, memy, związek, szczęście, te myśli, besty, miłość, śmieszne obrazki, bliskość, aforyzmy, zasypianie, cytaty o miłości, sentencje, współżycie, kopulacja, demotywator, obrazki, bzykanko, demotywatory, całowanie, cytat, bzykanie, cytaty, stosunkowanie, demot, uczucia, pocałunek, uczucie, kłopoty, cytaty o życiu, rzeczywistość, życie, sen, problemy, dół,.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Szczęście w związku

Aby być szczęśliwą z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć.

1 092 wyświetleń

A gdy nasze wargi się zetknęły

A gdy nasze wargi się zetknęły, wiedziałem, że gdybym nawet dożył setki i zwiedził wszystkie kraje świata, nic nie da się porównać z tą jedną chwilą, gdy po raz pierwszy pocałowałem dziewczynę moich marzeń, i byłem pewny, że moja miłość będzie trwała wiecznie.

788 wyświetleń

Dla Ciebie nigdy nic nie znaczyłam

Powiedz mi prosto w oczy, że te wszystkie gesty nic nie znaczyły. Wyśmiej mnie. Wykrzycz mi prosto w twarz, że jestem cholernie naiwna i że dla Ciebie nigdy nic nie znaczyłam.

1 016 wyświetleń

Spotyka blondyn blondynkę

Spotyka blondyn blondynkę. - Ale pani dziś czarownicująco wygląda! - Czyżby to był kompleks? płoni się ona. - Ależ nie. Chciałem pani zaimpregnować!

776 wyświetleń