Kawały dowcipy (62)

Kawały dowcipy - hasło powiązane z: dowcip, humor, kawał, dowcipy, kawały, besty, zwiedzanie, mem, żona, żart, prawojazdy, śmieszne obrazki, mąż, żarty, memy, śmieszne, świat, tramwaj, motorniczy, suchar, kontrola, kanar, ludzie, pogoń, rewolwerowiec, zdrada, kowboj, kierowca, picie, alkohol, bar, pijany, studia, miednica, anatomia, zboczone, członek, genitalia.

xDxD korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Dzień dobry, bileciki do kontroli

Biegnie facet do tramwaju i krzyczy z daleka: - Proszę czekać! Do pracy nie zdążę! Ludzie w tramwaju też krzyczą motorniczemu, żeby nie ruszał. No więc motorniczy poczekał, facet wsiadł do tramwaju i mówi zdyszany - Dzień dobry, bileciki do kontroli.

1 374 wyświetleń

A ten w środku nie pije?

Dwóch facetów wnosi trzeciego zupełnie nawalonego, tak że nie może się utrzymać na nogach. Siadają przy barze i jeden mówi do barmana: - Dwa piwa! - A ten w środku nie pije? pyta barman. - Nie, to kierowca... xD

553 wyświetleń

Tu był męski członek

Na pierwszym roku medycyny profesor pyta studentkę o płeć pokazując jej miednicę ludzką. Studentka bez namysłu odpowiada: - To mężczyzna. - A to dlaczego?- pyta profesor. - Tu był męski członek. - A był, był - mówi profesor i to wiele razy.

599 wyświetleń